Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Nové záběry z taktické akce Squad

Squad.jpg
Taktická akce Squad byla oznámena před nějakým tím rokem, slibovali, že 15.12. 2015 začne jeji Early Acess verze a tak se také stalo. Vyjde Vás na přibližně na 1000 Kč a nabízí již skoro finální verzi hry. Podívejte na nejnovější trailer, a co říkají recenze?
Tvůrci úspěšného módu Battlefield 2: Project Reality si nějaký ten rok připravují taktickou hru Squad, kde se americká armáda postaví "Islámskému státu". Na bojišti bude až 100 online hráčů (50 vs. 50) v plné verzi, ta Early Access nabízí zatím jen něco málo přes 30, singleplayer nečekejte. 

Hra nabízí realistické zranění, fyziku zbraní, animací, ve hře nechybějí vozidla, zkrátka a jistě, jde tak trochu o Battlefield díl. Pokud máte zájem se zapojit do zatím předběžného přístupu, zaplatíte "pouze" 1000 Kč, zdarma pak dostanete další aktualizace a i finální vydání hry, je k dispozici na Steamu.

A jak je to s HW požadavky? Aby jste si hru zahráli ve vysokém rozlišení a plynule, bude Vám stačit 6 GB RAM, čtyř jádrový procesor s 3 GHz a grafická karta s 2 GB VRAM. Hra mimo jiné podporuje #DirectX 12.0, to znamená, že by měla na #Windows 10 běžet jako hodinky.
Squad finálně vychází v průběhu roku 201615.12.2015 16:31:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one