Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Nové gameplay záběry z Rising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2 Vietnam.png
Rising Storm 2: Vietnam byl oznámen před více než rokem na E3 2015, kde jsme mohli vidět trailer, který zaujal. Začátkem letoška vyšel první gameplay, který je ale smazán. Od té doby jsme o hře téměř neslyšeli. Dnes ale konečně přišlo něco nového, gameplay, screeny a info.
Hodně zajímavá akční FPS hra pro opravdové nadšence je konečně zpět, po dlouhých měsících můžeme vidět čerstvou galerii obrázků a gameplay trailer. #Rising Storm 2: Vietnam je spíše pro hardcore hráče, kteří nesnáší dnešní mechanismy, jako jsou například automatické doplňování životů, takhle to mají například Battlefield i Call of Duty. Má jít o velmi realistickou hru (nikdo nemluvil o vzhledu), ale fyzicky. Zbraně budou realně odskakovat, životy se Vám doplňovat nebudou, stačí pár nábojů a nepřítel je dole.

Díky novým informacím, které dnes přinesl PC Gamer jsme zjistili, že hra dostane podobné herní prostředí jako Battlefield. Velké i menší mapy s několika módy, jak je například obsazování pointů atd. Mrkněte na nejnovější galerii, ještě připomínáme, že hra má vyjít ještě letos.
3.png
1.png
2.png
5.png
4.png01.09.2016 16:41:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one