Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Mortal Kombat slaví 25 let

Mortal Kombat X.png
Dnes je to přesně 25 let od vydání prvního dílu Mortal Kombat (1992). Tahle obří série se táhla až do minulého roku, kdy vyšel prozatím poslední díl XL. Pojďme si společně připomenout ty nejlepší díly nebo historii toho, jak šly jednotlivé díly a co nabídly.
Mortal Kombat, nekompromisní, brutální, někdy až úchylná bojovka, která je tu s námi už od roku 1992. Dnes je to přesně 25 let od vydání prvního dílu (1992). Za těchto dlouhých 25 let vyšlo neuvěřitelných více než 15 dílů na nejrůznější platformy (ať už PC a konzole, tak GMB či automaty), když nepočítáme poslední XL (ten přidal jen pár nových postav, jako Aliena, Predatora nebo Leatherface a další). 

Ani tahle série ale nebyla bezproblémová, některým dílům se dařilo, jiné byly totální propadáky, jako třeba Mortal Kombat: Special Forced pro PlayStation, který v roce 2000 dostal pouhých 2.8 / 10, v tu dobu to byla jedna z nejhůře hodnocených her roku. Podobný problém čekal o rok později při vydání podtitulu Advance, který též dostal pouhých 3.3 / 10. Pak už se vše ale zlepšovat, od 7.0 / 10 to šlo každým vydáním nahoru, třeba poslední plnohodnotný díl #Mortal Kombat X dostal 8.5 / 10, což je nadprůměrné hodnocení.

Doufejme, že si studio NetherRealms povede v dalších letech minimálně stejně dobře, Mortal Kombat už jednoznačně patří mezi legendy, ne však ale všude, třeba v Německu je úplně zakázaný, stejně je na tom Brazílie nebo Jížní Korea. V roce 2013 nově přibyla také Australie. 

Níže už video zachycující téměř celou historii Mortal Kombat09.10.2017 20:54:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one