Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Mad Max v prvních gameplay záběrech

mad max.jpg
Je to konečně tady, očekávaný AAA titul Mad Max od tvůrců série Just Cause má konečně orvní záběry ze hry a pozor, jsou in-game, nejde o renderovaný trailer. Co z videa vyčteme? Je toho hodně, tak se pojďme společně podívat na 4 minuty z gameplay traileru.
To, že jde o post-apokalyptický svět jistě víte všichni. Ovšem co nebylo jisté, jestli budeme přežívat a hledat jídlo, vodu, zbraně, auta nebo zkrátka dostaneme auto a poženeme se v před za dějem. Teď už to máme podložené videem. 

Včera jsme Vám psali o nových informacích ohledně šíleného Maxe, tam jsme se rozepsali o přežití, které nás ve hře čeká, o hledání zásob jídla, vody, o nedostatku paliva pro naše vozidla nebo pro velkou nedostupnost nábojů do zbraní. Vše byla pravda, video jasně ukazuje, že jídlo a další zmiňované věci jsou pravdivé informace. 

Co se nám ale líbí na vzhledové a fyzické stránce? Hra nám dost připomíná Shadow of Mordor po soubojové stránce, Uncharted nebo Sleeping Dogs - to kvůli využívání okolí při potyčkách. Byl také oznámen datum vydání a platformy - 4.9. 2015 pro PC, PS4 a XONE.
Mad Max vychází 4.9. 201523.04.2015 23:15:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one