Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Lost Planet 3 - 30 minut ze hry

lost planet 3.png
Do dnes jsme viděli pouze krátké trailery nebo záběry ze hry, jako například E3, kde vývojáři ukázali krátké video z více lokalit, ukázala možnosti hry, vozidla a tak dále. Teď tu máme něco více. Máme pro Vás prvních 30 minut ze hry, na nic nečekejte, pojďte na to.


Lost Planet 3 bylo ohlášeno před rokem, my jsme Vás o něm informovali po prvé někdy v dubnu 2012. Jak jsme psali výše, do dnes nebylo pořádně žádné video, které by bylo bez přerušeného hraní, teď tu máme jeden gameplay rozdělený do třech částí.

Herní zahraniční magazín IGN.com zkoušel na výrobce, zdali jim neukážou prvních 30 minut ze hry a oni nakonec souhlasili, proto tyto záběry. Hra samozřejmě začíná cut-scenou, která nám většinou řekne oco jde, kdo vlastně jsme  a co budeme dělat, i když to by jsme měli vědět z minulých dílů.

30 minut je rozdělených do 3 videí. V prvním videu uvidíte příjezd Jima (hlavního hrdiny) na planetu. Druhá část se zaměřuje na seznámení se s lidmi kolem, sčeknout mise a možnost upravit výzbroj či zbraně. Třetí poslední část je první mise, kde hledá kamaráda. Videa, které zde uvidíte byly natočeny konzolí Xbox 360.

Lost Planet 3 vychází 28.6. 2013 na PC a konzole.
.
14.03.2013 16:44:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one