Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Komik, Conan O'Brien navštívil letošní E3 2014, sledujte jeho show

conan.png
Naprosto skvělí bavič, hráč, dabér, herec, scénarista nebo producent Conan O'Brien se i letos podíval na herní festival E3 2014 v Los Angeles a jak to dopadlo? Samozřejmě pobavil snad každého, koho potkal, jeho necelých 10 minut z E3 můžete vidět právě nyní v 1080p.
I když video ještě nikdo nepřeložil do Českých titulek, tak ledacos pochytíte, jeho vtípkům zkrátka porozumíte všichni ať už umíte anglicky nebo ne. A co že si tento 51. letý bavič vyzkoušel na letoším festivalu

Vyzkoušel si například Sunset Overdrive, což je animovaná/kreslená hra v otevřeném světě speciálně/exkluzivně vytvořená pro Xbox One, stejně jako jeho další hra, kde si zkusil herní simulator Forza Horizon: 2. Nezůstal ale jen u Microsoftu, zavítal také do Sony, kde si na vlastní kůže vyzkoušel jaké to je být ve virtuální realitě. Po zadu nezůstalo ani Nintendo, Conan si vyzkoušel Super Smash Bros.

Pokud ještě Conana neznáte, můžete zkouknout například jeho recenze pro Watch Dogs nebo Outlast a další horory s českými titulkami.
20.06.2014 00:27:06
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one