VIDEO: Jak šla evoluce závodní série Need for Speed

Need for Speed.png
Po prvé jsme si pro Vás připravili special, kdy každý týden pro Vás zkusíme sehnat a sepsat jeden článek, který se kompletně týká evoluce velkých herní sérií, jako je právě Need for Speed, Battlefield, Call of Duty nebo sportovní titul FIFA. Určitě i vy rádi zavzpomínáte na staré dobré díly.
První díl Need for Speed byl uveden na trh už v roce 1994, téměř za deset let vyšlo dalších několik dílů, přičemž nejvíce lidem utkvělo v hlavě Need for Speed: Underground 2, které vyšlo už v roce 2004, tedy před dlouhými dvanácti lety. Od té doby uplynula dlouhá doba a EA tak vydalo spousty dalších dílů, které už si ale bohužel tolik fanoušků nenašlo. Poslední díl vyšel na PC v roce 2016, kdy EA chtělo nastartovat novou sérii dílem, který si lidé tolik hráči. I přes to, že lidem přinesli téměř vše, co si přáli, díl neuspěl.

Co je ovšem jisté, poslední díl to rozhodně nebyl, v roce 2017 by klidně mohlo vyjít další NFS. Níže už se můžete podívat na to, jak šla evoluce legendární závodní série Need for Speed.28.11.2016 23:28:47
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one