Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

VIDEO: Deliverance s deníčkem o inteligenci postav ve světě

deliverance.png
Kingdom Come: Deliverance ukazuje nové video o realném chování postav ve hře. Každá postava bude mít svoji práci a možnosti. Warhorse to popsali velmi detailně a samozřejmě ukázali další video, které ukazuje práci ve vesnicích a nejen práci. Je to parádní, podívejte se.
Každá postava ve světě Deliverance má svojí úlohu plnou úkolů. Každá postava se chová naprosto realisticky a je závisla také na počasí. Pokud prší, je možné, že až polovina lidí zůstane doma a moc postav nepotkáte a když, tak třeba jen přeběhnou do krčmy (hospody), ovšem tam už bude záležet na tom, jestli je pro něj místo, pokud ne, zkrátka se naštve, něco "zahlásí" a jde dělat něco jiného, hra už sama vypočítá další jeho aktivitu a pokračuje v životě.

Pokud neprší, většina lidí se potuluje ve městě a něco dělá, ne vždy uplně něco užitečného, někteří jsou sígři a rádi dělají problémy. To už ale můžete vyřešit a pomoct nebo zkrátka odejít a prdět na to. Jinak zbytek už uvidíte ve videu, například jak lidé pracují, co rádi dělají, no jak se zkrátka chovají.

#Kingdom Come: Deliverance vychází koncem roku 2015.
Další důležité video ohledně Deliverance

Šermování, úpravy postav, koně a vše kolem nich.
13.02.2014 21:28:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one