VELKÉ VIDEO SROVNÁNÍ: Mafia 3 vs. Mafia 2 vs. Mafia 1

MMM.png
Od doby, kdy vyšla legendání Mafia 1 z roku 2002 už uběhlo obrovských 14 let, mezi tím však vyšla i dvojka, kterou ale svými názory pohřbila komunita téměř ihned. Přesto se prodal slušný počet kopií. Mafia 3 se sice prodává také velmi dobře, zpracováním a kvalitou je však někde jinde.
#Mafia 3 vyšla před třemi dny, ihned se však svalila vlna kritiky. Třetí díl zkrátka nedokázal to, co první, popřípadě druhý díl. Přesto má samozřejmě i dobré novinky a své silnější stránky.

Hře zkrátka chybí věci, které by v AAA hře neměly chybět. Tím je například procházení ležících postav, vystřelené nábojnice nezůstávají na silnici, nemůžete našlápnout krev, rozbité sklo zmizí ihned po rozbití nebo destrukce aut je téměř nulová. Výjimkou není ani absence řazení auta nebo ukazatel najetých kilometrů. To vše v případě MAFIA 1 vs. MAFIA 3.

Teď se mrknem na dost rozdílné hry MAFIA 2 vs. MAFIA 3. I zde třetí díl pokluhává, má skoro stejné absence, chybí však i novinky z druhého dílu, jako možnost spravení auta, to samé platí při soubojích na blízko. 

Ptáte se, proč koukáme na takové detaily, které ve finále nejsou ani důležité? Možná proto, že, proč když starý díl z roku 2002 má takové věci, proč jej nemá desetkrák náročnější díl z roku 2016 ve stejné sérii? Je tu samozřejmě šance, že hodně věcí ještě tvůrci opraví dalšími aktualizacemi. Prozatím se můžete podívat na opravdu dobré porovnání, nad kterým se člověk snad i zamyslí.

10.10.2016 18:40:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one