Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Ubisoft opět překvapil stejně jako minulý rok s Watch Dogs, tentokrát představují The Division

t1.png
Pamatujete si na den, kdy Ubisoft poprvé ukázal Watch Dogs? Snad všichni koukali co za hru přichází. Byl to originální titul plný úspěchů ještě před vydáním. Letos Ubisoft opět nezklamal. Představuje RPG hru v otevřeném světě, nečekejte obludy a další, tohle je realný svět.


Dnes když někdo představí RPG hru v online řežimu, je to v 99% hra s obludami, kde hrajete za různé charaktery, které mají různé schopnosti, kouzla a další. To zde ale absolutně nečekejte.

Jak jsme již psali výše, Ubisoft opět překvapil a rozčaroval ne jednoh fanouška her. Tohle je naprostá bomba. O co vlastně jde? Půjde opět o titul Tom Clancys, který má za sebou slušnou serii dílů. 

Hra je plánována na rok 2014. Byla ohlášena pouze pro XONE a PS4 (bohužel), my ovšem věříme, že Ubisoft dá zelenou i PC hráčům, i když třeba později, dá. Vše se odehrává v New Yorku, město napadl nějak virus a vy musíte nějak přežít. V otevřeném světě budou stovky možností, kde se zabaví i ti nejnáročnější. Použity prvky budou z Ghost Recon: Future Soldier i Watch Dogs

Názor na hru si udělejte sami, Ubisoft si pro nás totiž připravil hratelné DEMO dlouhé 7 minut, ostatně jako při prvním demu Watch Dogs

Tom Clany's: The Division vychází příští rok, my ji pro Vás budeme dále sledovat, věříme, že vyjde i pro PC!
11.06.2013 23:40:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one