Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

První záběry z westernovky This Land Is My Land

Čtvrtek - 2.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

 PC verze Red Dead Redemption 2 se stále ne a ne dočkat, nevadí, PC hráči se už na jaře letošního roku (2019) mohou těšit na This Land is My Land, ve článku teaser gameplay trailer.
Kvalitních westernových her jako šafránu, poslední a po dlouhé době opravdu kvalitní takovou hrou je Red Dead Redemption 2 od Rockstaru, bohužel však pouze na konzole, PC verzi stále ne a ne oznámit. Toho se pokouší využít s porovnáním Rockstaru malé studio GameLab, které se jednu, velmi ambiciózní westernovou hru snaží připravit, a dle screenshotů už z roku 2017 a dnešního teaseru jsou na dobré cestě. 

This Land is My Land se chystá na jaro 2019 pro PC. Těšit se můžeme na obrovský dynamicky měnící se otevřený svět, po znovu-zapnutí hry nebude nic stejně, jak bylo, svět se mění, uměla inteligenci údajně pracuje na jedničku. Naším hlavním úkolem bude bojovat za naše indiánské kmeny v 19. století. Hra nabídne spousty zbraní a propracovaný stealth. Již brzy tvůrci spustí alpha a beta verzi, o té budeme informovat, stejně tak o blížícím se velkém traileru.

Prozatím jen teaser gameplay trailer.This Land is My Land.jpg
07.05.2019 07:47:16
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one