Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

První gameplay záběry ze survivalu Ashfall

Ex-tvůrci Days Gone a The Last of Us ukázali první gameplay záběry ze své debutové hry Ashfall. Půjde o pravou next-gen hru?

Video  Neděle - 18.9. 2022
AKTUALIZACE:

Video, které můžete vidět výše sice pochází ze hry Ashfall, ovšem ne od tvůrců Days Gone a dalších, jak jsme zmiňovali ve článku. Jak se zdá, čínská společnost NetEase okopírovala jméno i obsah původně oznámené Ashfall hry od Liithos. O kauze si můžete přečíst více například v našem článku, omlouváme se za omyl a nesprávné informace.
V červnu oznámilo studio Liithos svoji vůbec první hru, příběhový survival Ashfall. Podobných her bylo v minulosti oznámených spousty, jejich kvalita ale hráče většinou nepřesvědčí. Nicméně v tomto týmu najdeme několik vývojářů, kteří se podíleli na skvělých hrách jako Days Gone nebo The Last of Us. O to více ale čekáme něco opravdu ambiciózního, navíc studio prohlásilo, že pracuje na "pravé next-gen hře".

Nás však debutové gameplay záběry, které zveřejnil NetEase na Tokyo Game Show 2022 zklamaly. Vše působí lacině, nelíbí se nám efekty ani animace či střelba. Názor ale necháme i na Vás, budeme rádi, když nám dáte vědět do komentáře.

Ashfall vyjde v roce 2023, hráči se podívají do postapokalyptického světa, který pomalu, ale jistě níčí globální oteplování.
 Ashfall
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
Ashfall.jpg
20.09.2022 07:36:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one