Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Oficiální novinky z The Division, které odpoví na spousty otázek

The Division.png
Před několika dny vypluly na povrch informace o možných mikrotransakcích, které uváděl PlayStation: Store. Byly to však pouze domněnky, na které dnes odpověděli Ubisoft. Dozvěděli jsme se také nějaké novinky ohledně BETA verze nebo craftingu, nechybí nová gameplay videa.
Díky novým informacím Ubisoftu nyní víme něco dalšího o BETA testu pro všechny platformy, vidět můžeme něco z craftingu nebo promluvili také o mikrotransakcích, které nás včera vylekaly. 

BETA uzavřený test: 
O tom už několik dní víme, že proběhne koncem ledna, přesně 28.1. začne na Xbox One, 29.1. začne PS4 a PC verze. Všechny platformy ale skončí velmi brzo - už 31.1. 2016. Nyní jsme se ale dozvěděli, že BETA půjde stáhnout už 48 hodin před startem. Tedy dva dny před spuštěním. Jak to bude s mikrotransakcemi:
Ubisoft se vyjádřili jasně, mikrotransakce nebudou, prý nechtěji zkazit atmosféru ani chod hry nějakým dokupováním za reálné peníze. Potěšili určitě mnoho hráčů.


Crafting, mise a nová videa:
Podle rozhovorů s hráči, kteří se dostali do alpha/beta verze to vypadá tak, že na serveru nečekejte masivní počet hráčů přesto, že jde o MMO. Prý je město celkem opuštěné. The Division nabídne přesně 10 hlavních misí, není to bohužel moc, hra prý ale nabídne spousty vedlejších úkolů a jiných sběratelských věcí. Například se prý po dokončení hry klidně můžeme crátit na stará místa, kde můžeme objevit věci, které tam předtím nebyly. Hra bude dostávat také dodatečný obsah, některé budou zdarma, některé si zaplatíme.

Videa níže jsou z aktualizované beta verze, které prozradí více, například jak funguje crafting atd.

16.01.2016 15:26:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one