Naprosto ohormující první trailer pro Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077 header png.png
Jak jsme Vám již slibovali, výrobce hry Cyberpunk 2077 sliboval první trailer a sám na svůj Twitter psal, že se na samotný trailer nemůže vynadívat. A já sním nyní totálně souhlasím. Je to jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl! Musíte vidět.


Video je napstosto ohromující, pokud můžete, pusťte si trailer v plné kvalitě, tedy FULL HD (1080p) na YouTube. Co z videa můžou vyčíst lidé, kteří o hře zatím nic neví? Asi jen to, že hlavní postava bude žena, která je odolná vůči kulkám, které na ní policisté vysílají. Všimnout si můžete uniforem, technologie nebo ženy rukou, už podle názvu z toho jasně vychází, že se hra bude odehrávat v roce 2077. 

Trailer vychytal slow motion, krásné detaily kulky a je jasně vidět, že i tato hra se připravuje na next-gen. Cyberpunk 2077 by měl vyjít v průběhu roku 2013 a co teď? Jen čekat na první gameplay, protože se očekává velká pecka!

Navic pokud se dobre podivate na nadpis videa, ma tam psane TEASER, tedy tento trailer pouze laka na plny trailer. Ten byl podle vseho mel vyjit uz 5.2. 2013
11.01.2013 21:04:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one