Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Crytek zrušil survival hru 'Redemption'

r1.png
Crytek před nějakou dobou tvořil survival hru, kterou ale náhle zrušil. Všichni mysleli, že hlavní důvod bude problém s vydavatelem EA, ovšem k zrušení hry byl jiný důvod. Podívejte na video a screeny ze hry, jak měl Redemption vypadat.


Survival akce #Redemption už byla ve vývojářském demu a testovali ji testeři. Od té doby hra ale ve vývoji nepokračovala, podle testerů byla nudná. O co vlastně ve hře mělo jít?

Redemption

Pokud jste slyšeli, viděli nebo máte The Last of Us, pecku exkluzivně pro PS3, tak pro Vás bude jednoduché chápat, o co zde šlo. Ve hře Redemption jste vlastně měli dělat to samé jako v The Last of Us. Ochránit svou dcerku v otevřeném světě. Byla tu možnost, že na ní útočili vlci, nebo se Vám klidně mohla i ztratit. Proto jsme jako hlavní postava měli možnost například volat holčičky jméno, jmenovala se Jelena. 
Vydat hru měla společnost EA a běžet by mohla na #CryEngine 3. Hru bohužel dali k ledu, podle šéfika z #Cryteku je tu ale možnost vrácení se ke hře, ovšem po větší rekonstrukci hry. Lidé, kteří hru testovali říkali, že je to nuda, neustále hlídat děvče vedle Vás nebo ji někde hledat, prý dost nezáživné a několik lidí řeklo, že je Jelena na tolik otravná, že by ji sami nejradši odstřelili a šli dál, ostatně se našli lidé, co to samé říkali o The Last of Us. 
Tady už obrázky a video
10.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
9.jpg
11.jpg
14.07.2013 12:24:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one