Avalanche Studios lákají na novou hru

Video  Čtvrtek - 25.3. 2020
Avalanche Studios se dnes rozhodlo světu oznámit novou věc. A ne, bohužel to není jejich nová hra, na tohle oznámení si ještě budeme muset počkat. Tou novinkou je rozdělení studia Avalanche Studios na tři "divize". Pojďme si je detailněji rozdělit a popsat, ať všichni víme, co nás v následujících letech čeká. Všechny tyto grupy se dohromady  jmenují nově Avalanche Studios Group.

Avalanche Studios

Ti v minulosti pracovali na největších hrách celého studia. Proslavili se především sérií Just Cause, mají za sebou ale i akční hry jako Mad Max (2015) nebo Rage 2.

Expansive Worlds

Název studia Vám moc asi neříká, nicméně tato partička nám připravila pravděpodobně nejlepší lovecké simulátory, sérii The Hunter. Poslední díl Call of the Wild z roku 2017 dopadl skvěle, má v průměru 8 / 10.

Systemic Reaction

Tohle menší studio má za sebou jednu hru, bohužel ne moc dobře hodnocenou, Generation Zero z roku 2019, která byla bohužel podprůměrná. Dostala pouze 5 / 10. Nicméně brzy budou mít příležitost si tenhle přešlap napravit. Dnešní článek o teasované hře je právě o nich. Na video, ke kterému nepřipsali vůbec nic, je právě jejich. Podle oficiálního popisku by však mělo jít o hru s otevřeným světem.
teaser game.jpg
25.03.2020 23:05:43
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one