Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Assassin's Creed: IV - Trailer

ac4.png
A je to tady, první Trailer pro Assassin's Creed IV: Black Flag je tady. Nový hrdina je Edward, děda Connora z Assassin's Creed®: III. Každý trailer ukáže něco, co nás čeká ve finálním vydání. Někdy třeba nemají stejnou kvalitu, ovšem prvky jsou vždy zachovány, co jsme viděli zde?


Assassin's Creed IV: Black Flag vychází 29.10. 2013 na PC, X360, PS3 a next-gen konzole.

V prvním traileru uvidíme Edwarda Kenwaye, je to děda Connora z AC: III. Je to také vůbec po prvé, co se děj v Assassin's Creed posouvá zpět. Trailer nám ukázal nové prvky, které AC nabídne. Do dnes jsme měli možnost plavat pouze při hladině a lehce se potopit a schovat se tak, nový trailer jasně naznačuje, že budeme moci plavat i hodně hluboko pod vodou. V době pirátství byly poklady všude hlavně u potopených lodí.

Je to asi po prvé, kdy budeme hrát za ty zlé, samozřejmě ještě nevíme celý děj, ale budeme zabiják, pirát a zloděj. 

Co si redakce spite.cz myslí o novém Assassinu


Většina komentářů po internetu jsou velmi záporné. Proč? Většina neví oč vlastně půjde. Někdo řekne, Assassin's Creed: 3 ještě Assassin byl, ale "už" nebude. Nesmysl, když Edward tu byl dříve než Connor. Však Ubisoft ví co dělat a vždy přinese něco novýho, v době pirátství bude dost děje, městečka jsou stále zastaralé jako tomu bylo dříve, přijde nová fyzika, neboť se prý máme těšit na next-gen konzole. Očekávejme se tedy velmi podařený díl a otevřený svět.
.
03.03.2013 12:53:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one