Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

49 minut gameplaye z Death Stranding

Čtvrtek - 12.9. 2019            Jakub Hergesell

Jak Hideo Kojima před pár dny slíbil, tak dodržel a na Tokyo Game Show 2019 opravdu přivezl ukázat akční Death Stranding ve dlouhých 49-minutách. Dočkali jsme se i nových informací.
Ne jen, že Hideo ukázal skoro hodinu naprosto parádních gameplay záběrů, prozradil také některé novinky. Pokud na video koukáte, možná si všimnete předmětů po velkém otevřeném světě, například žebříky nebo lezecké náčiní, to Vám nepřipravila hra, ale hráči, kteří tam byli před Vámi. To samé platí u Vás, pokud někde necháte nějaký předmět, je možné, že jej později najde jiný hráč - viz video 19:00.

To ale není vše, co video odhalilo. Pokud narazíte na bosse, můžete si přehrát jeho souboj s hráčem, který bojoval před Vámi. Doplnit si tím můžete některé předměty, třeba granáty. Pozor si musíme dát i na okolní svět samotný, třeba řeku, která Sama sebrala při pokusu o přebrodění. Nechybí ani realistické funkce, které jsou skoro až simulatorem. Cestou světěm se můžou opotřebovat třeba boty, je tedy dobré mít v zásobě náhradní. Samovi by se bez bot určitě nelíbilo. K přepravě můžeme využít i nepřátelská vozidla, ty ale nevydrží moc dlouho, jsou napájeny speciální baterií.

Death Stranding vychází už 9.11. 2019 na PS4.Death Stranding.jpg
12.09.2019 11:09:01
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one