Loading

The Initiative.png
Sobota - 11.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Nadějné a velmi profesionální studio The Initiative se může pochlubit další obrovskou posilou. Do studia přichází herní designer Robert Ryan, který pracoval na The Last of Us 2 nebo sérii Uncharted.
Panthologic 2.jpg
Autor: Jakub Hergesell              Pátek - 10.5. 2019

Po skoro roce se ozvalo indie studio TinyBuild, které už roky pracuje na pokračování atmosferického hororu Pathologic. Tentokrát nabízí příběhový trailer, což naznačuje jediné, blíží se vydání.
Remnant From the Ashes.jpg
Úterý - 7.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

O připravované hře Remnant: From The Ashes od tvůrců Darksiders se moc nemluví a je to škoda, první gameplay záběry nevypadají vůbec špatně, pokud jste tedy fanoušky akčních her s démony.
Days Gone.jpg
Neděle - 5.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Days Gone vyšlo už před několika dny, v recenzích bohužel nedopadlo extra dobře a recenzenty nenadchlo a my se díky vydání můžeme podívat, jak se od oznámení v roce 2016 dodnes změnilo.
Bless Unleashed.jpg
Sobota - 4.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Před přibližně rokem nám Bandai Namco oznámilo RPG hru Bless Unleashed ze které jsme toho ještě příliš neviděli. Teď tu máme rovnou představení tříd Priesta, Crusadera, Berserkera a Rangera.
Left 4 Dead 3.jpg
Pátek - 3.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Poslední měsíce patří velkým spekulacím, ale i oficiálním informacím o zombie survivalu Left 4 Dead 3, který se partně nechystá a údajně byl v roce 2017 zrušen. Přesto se na YouTube objevil parádní trailer.
This Land is My Land.jpg
Čtvrtek - 2.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

 PC verze Red Dead Redemption 2 se stále ne a ne dočkat, nevadí, PC hráči se už na jaře letošního roku (2019) mohou těšit na This Land is My Land, ve článku teaser gameplay trailer.
Borderlands 3.jpg
Středa - 1.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Dlouho plánované odhalení akce Borderlands 3 je konečně tady. Gearbox Software dnes po 19:00 spustilo oficiální stream, kde ukázalo více než dvou hodinové gameplay záběry, vypadají skvěle.
Daymare 1998.jpg
Pátek - 19.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Daymare: 1998 jsme Vám představovali už v roce 2017, původně plánovaný remake pro Resident Evil dostal nakonec vlastní příběh a inspirace je na první pohled jasně viditelná. Ve článku teaser story trailer.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one