Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Velké odhalení: Assassin's Creed: IV - datum vydání a první trailer!

ac4.png
Máme tu nechtěně zveřejněný datum vydání, nebo na sebe jen Ubisoft nenádpadně upozorňuje. Na officiálně stránce Assassin's Creed: IV byl necelou minutu obrázek s datem vydání a menším popiskem, čtěte více!

První Trailer


Podle officiální stránce Ubi Assassin's Creed: IV se můžeme těšit na 6.3. 2013 (někdy odpoledne)  na vůbec první trailer, snad ne Teaser o 30 sekundách. Trailer Vám každopádně ihned po vydání dáme na web a pošleme na Facebook. Očekávat můžeme piráta z 17. - 18. století jménem Edward Kenway

Datum vydání


Bylo to nechtěné zveřejnění nebo Ubisoft umyslně dělá, že "neradi" dali informace dříve než chtěli? Je jasné, že uniklé informace se po herním světě hemží velkou rychlostí oproti officiálním zprávám. Na stránce Assassin's Creed: IV se totiž na necelých 5 minut zobrazit obrázek, na kterém bylo napsáno "přichází i pro next-gen konzole". Hned na to, že předobjednávky budou už nyní a datum vydání 29. října. Na obrázek z webu Ubisoftu se můžete podívat níže. To, že vyjde 29. října je dost realné, to samé info o next-gen konzoli.
SPITE.cz

SPITE.cz

Nám nezbývá než čekat na 6.3. 2013, přijde světové představení v podobě Traileru.
.
02.03.2013 07:12:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one