Velká aktualizace pro Cities: Skylines přináší cyklus den/noc, night cluby, vězení a další skvělé věci

CS.png
Věc, která nám trochu při hraní chyběla. Slunce bylo na stále stejném místě a my se i celkem těšili, až se alespoň setmí. No nás problém byl defenitivně vyřešen. Tvůrci Cities: Skylines oficiálně vydali aktualizaci After Dark, která mění cyklus dne a noci.
My už vlastně hru přestali hrát, každopádně po nové aktualizaci se do rádi opět podíváme. After Dark přináší cyklus dne a noci, což může město o stovky procent zkrášlit. Změnit by se mělo také chování postav/aut ve hře. V noci by jste jich měli potkat méně a ne vše by mělo být v provozu, je to zajímavá novinka, která ale měla být asi od začátku.

Aktualizace ale také dále přináší další novinky, například nové budovy, jako je bowlingové dráhy, night kluby a další podniky, které fungují i přes noc. Rozšíří se možnosti pro letectví a pozor, dorazí také vězení. Další novinkou jsou "Surf & Turf", jde o nové možnosti přidávání budov například na pláže, tím jsou myšleny třeba rybářské výlety nebo plážové bary.

Novinkou jsou také taxiky, lidé se již mohou dostávat kam koliv po městě aniž by museli jít pěšky nebo čekat na městkou dopravu (busy, vlaky atd). Velká aktualizace After Dark již ke stažení.13.08.2015 11:30:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one