Valve vyplo Steam: Stala se obrovská chyba v systému!

Steam.jpg
Velké slevy na Steamu způsobily velké problémy v systému. Nešlo ani tak o slevy, jako o návštěvnost, neustálé přihlašování miliónů lidí, neustálé platby a další a další slevy. Tohle všechno nestihly systémy Steamu a chyba byla na světě. Prozrazovala dost citlivé informace o účtech.
Je to dost neuvěřitelné, ale tím, jak #Steam udělal cca 10.000 slev na hry, se stala i chyba v systému a velká! Podle tisíců hráčů, kteří píší po facebooku a twitteru to vypadá, že ikdyž se chtěli přihlásit do svého účtu na Steamu, přihlásili se k úplně jinému účtu, zkrátka přihlášení proběhlo úspěšně, dostali jste se ale do úplně cizího účtu! 

To samozřejmě znamená problémy, někteří tam mají nahrané realné peníze, drurí vyplněnou bankovní kartu, další soukromé informace nebo sběratelské kousky, které "návštěvník" mohl klidně prodat nebo darovat! A to je samozřejmě průser jako blázen, ve Valve tak včera urychleně vypnuli Steam a chybu snad už vyřešili - podle všeho nedali ani oficiální vyjádření, co to všechno mělo znamenat. 

Za poslední dobu je to už několikátý průser ohledně Steamu, nedoporučujeme tak nechávat vyplněné bankovní informace pro další nákupy.26.12.2015 11:02:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one