Valve vylepšilo anti-cheat v Counter-Strike: Global Offensive

CS GO.png
Valve v posledních aktualizacích značně začíná opět bojovat proti cheaterům. Tentokrát přišli stím, že nově, si můžete v profilu, nebo-li v uživatelském rozhraní zakliknout "BETA primární účet". V článku Vám detailněji vysvětlíme, jak to všechno bude, pokud nová ochrana projde.
#Counter-Strike: Global Offensive je stále jednou z nejhranějších her na světě, a jelikož má stále milióny hráčů, najdou se zde samozřejmně tací, kteří se snaží podvádět a zapínají si cheaty, v nejčastějším případě wallhack (vidění přes zdi). Valve tak v poslední aktualizaci přidalo novinku, která ale nemusí vyjít, zkoušejí, kolik hráčů si propojí účet přes "Primární". Pokud si aktivujete primární účet, připojí se Vám k účtu Vaše telefoní číslo, jestli-že tohle udělá nějaký (pro nás neznámý) počet hráčů, bude jednodušší banovat hráče přes VAC.

Říkáte si proč? Hráči si často přepínají účty, jenže na všech díky zakoupení hry mají vyplněné telefoní číslo. Takže pokud dostanete VAC ban na jednom účtě, bude na Vás čekat také na dalších účtech bez ohledu na to, zda jste na nich cheatovali. 

Celý "primární" účet je zatím v beta verzi, jak už jsme psali, Valve čeká, jak úspěšné to bude.30.04.2016 10:54:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one