Valve se oficiálně vyjádřili k problémům Steamu

Steam.jpg
Jak jistě víte, před několika dny se hackeři pokoušeli shodit Steam z provozu, to se jim díky nové technologii a hardwaru Valve nepodařilo, ne tak uplně. Jisté problémy Steam měl, byly dokonce obrovské, každopádně se to prý týkalo jen hrstky lidí. Celá zpráva v článku.
Steam během letošních Vánoc řešil spousty problémů, nebyl ale jediný, problémy měl také ORIGIN / EA nebo PlayStation servery. Vše zapříčinily útoky hackerů, kteří využili DDoS, což je poslední roky populární - lehce tak padnou servery a web či klient se stane nefunkčním. 

Nic neustálo, až na Steam, ten hlásí, že měl až o 2000% větší zátěž na servery, než obvykle, i stím si ale poradili díky novým technologiím a hardwaru. Jenže tady se jedna z technologií ukázala jako vadná, po přihlášení se na Steam jste mohli zjistit, že ačkoliv jste zadali své údaje, prohlížíte si zcela jiný profil.

A to byl ten problém, který se už týden řeší na celém internetu. Po více než týdnu Valve informují, proč a jak hodně velké problémy byly. Prý se to týkalo "pouze" asi 34.000 uživatelů z celkových xx miliónů, kteří byli zrovna online. Když se problém ukázal jako kritický, Valve radši vypli Steam a řešili to. Problémy se netýkali všech, ale pouze uživatelů, kteří se 25.12. 2015 v čase 21:00 až 22:00 pohybovali někde v obchodě Steamu atd. každopádně prý nikdo nepřišel o peníze ani o nic z inventáře.

Celá tisková zpráva od Valve zde.31.12.2015 00:05:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one