TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Valve prý zrušilo spousty rozpracovaných her

Valve Games.jpg
Článek  Pátek - 10.7. 2020
Když slyšíte Valve, co se Vám vybaví jako první? Asi se shodneme, že rozhodně série Counter Strike, Left 4 Dead a Half-Life. Mají však mnohem více titulů, na které už roky čekáme, ty hlavní, jsme se vyjmenovali předem. Proč? Protože právě některých z nich jsme se mohli už dávno dočkat, vývoj byl ale vždy zrušen.

Na Steamu se objevila zpověď/dokument od Geoffa Keighleyho, který promluvil o spoustě zrušených hrách společnosti Valve. A nechybí zmíňka o Half-Life 3 nebo Left 4 Dead 3. Pojďme se na vše podívat společně a detailně.

Half-Life 3

Na pokračování oblíbené hry Half-Life čekáme už roky. Teď samozřejmě nemáme na mysli Half-Life: Alyx, ale plnohodnotné pokračování s číslovkou 3. V posledních letech jsme se hned několikrát dočkali nejrůznějších spekulací o tom, že by Valve mělo pracovat na třetím díle. Nikdy však nebyl oficiálně oznámen. Pravděpodobně nic neznamenaly ani nejrůznější teasery od Valve. Nyní se oficiálně dozvídáme, že Half-Life 3 skutečně ve vývoji byl, měl jet na nedodělaném Source 2 enginu, nikdy hra ale nebyla v pokročilé fázi vývoje.

Left 4 Dead 3

Že se pracovalo nějakou dobu na pokračování zombie střílečky Left 4 Dead se ví. V minulém roce dokonce uniklo několik screenshotů a různých podkladů ke hře. Ale i tohle nakonec bylo zrušeno. Podívat jsme se měli do Maroka, kde útočily stovky zombies najednou. Překvapivou zprávou je, že Left 4 Dead 3 se mělo odehrávat v otevřeném světě! Též na Source 2 enginu.

HotDog (pracovní název)

HotDog, jak prozatím Valve svoji novou hru pojmenovalo, nás mělo vzít do světa Left 4 Dead. Co přesně bylo cílem není jasné, možná multiplayer? Nebo menší spin-off? To se pravděpodobně nikdy nedozvíme. 

A.R.T.I.

O této hře jste pravděpodobné též nikdy neslyšeli. ARTI se mělo inspirovat u Minecraftu. Ve hře jsme se měli stát vězněm, který se chystal zdrhnout z vězení. I tento titul ale nikdy nevyšel a asi nevyjde. 

RPG (pracovní název)

Ve vývoji byla také hra s označením RPG. Tvůrci se měli inspirovat u her jako Dark Souls, The Elder Scrolls nebo Monster Hunter. Bohužel ale ani na pokročilou fázi vývoje opět nedošlo.


Ptáte se, proč všechny tyto projekty padly ke dnu? Máme možná jedinou adekvátní odpověď. Ve Valve zkrátka není pořádný tým, který by se dokázal vypořádat s klasickou AAA hrou. Není tajemstvím, že se Valve líbí VR. Že by právě proto vyšlo jako první Alyx? V dokumentu Final Hours, který se prodává na Steamu za necelých 9€ se dozvídáme, že Valve makalo i na několika VR hrách, ani ty ale nebyly nikdy dokončeny.
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Valve Half Life 3 Left 4 Dead 3
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
10.07.2020 12:13:32
Administrator
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one