Valve a Apple spolupracují na nové konzoli

iPlay new console.png
A máme tu další velmi zajímavou zprávu o tom, že se dva giganti jakým jsou Apple a Valve začali navštěvovat ve svých sídlech a podle všeho vyvíjí novou herní konzoly. Steve Jobs, jakož zakladatel Applu nikdy nebyl moc pro herní ...
průmysl. Ale když se dnes podíváte, tak iPhone i iPad mají tisíce her, které jsou hodně úspěšné a stále nové a lepší. Jednoduše řečeno zájem o hry do těchto přístrojů jsou stále populární a vyžadovány. Co se zatím ví, tak že by nová konzole mohla být zcela dotiková a měla by využívat dnes běžnou věc jakou je Kinect (kamera, která snímá vaše pohyby a kopíruje do hry). O čem se spekuluju je název. Ten Apple magazíny typují na iPlay. Konzole by měla zcela ladit s televizí Apple TV, která podporuje iTunes, tedy připojení k internetu. 

Konzole by nám také měla nabídnout software jmenující se SIRI. Ten udělá vše co mu řeknete. Například - Zapni hru iGolf. Hra se Vám do sekundy spustí a můžete hrát. To samé menu a ostatní možnosti půjdou ovládat hlasově. Zatím se toho samozřejmě moc neví, zpráva o nové konzoly je čerstvá a do dalších dnů určitě můžeme očekávat další informace.
1.jpg
Další spekulace se šírí kolem Sony a Applu. Že by Apple koupil Sony, kterému se v posledních měsících nedaří? Sony propustilo několik desítek tisíc pracovníků a to je jasná zpráva o propadu, který společnost zaznamenala. Jinak výše jste si mohli všimnout obrázku, který říká jak by asi konzole mohla vypadat. Sám tomu ale nevěřím. Takovou krabici a ještě s drátem a bez dotykové obrazovku by Apple neudělal. No nechme se překvapit. Valve a Apple bude rozhodně ještě hodně zajímavé.
3.png

Měla by konzole od Apple šanci?

Ano (7 | 27%)
Ne (19 | 73%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9844"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
No hale tipuji si tak 20+ :D i když 20 je kravina tak kolem 30+
To bych chtěl vědět kolik by zase stála :D.
18.04.2012 19:31:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one