V konzolové verzi GTA V se našly soubory pro PC verzi

g1.png
O hře, která většinou vyjde už den po té skoro neslyšíme. To se ale absolutně netýká Grand Theft Auto V, která je naprosto revoluční a o PC verzi se mluví dnes a denně na každém rohu. Za posledních 24 hodin se ale našlo hned několik důkazů o PC verzi, my je máme.


O PC verzi dnes asi nepochybuje nikdo. Většina už jen čeká na officiální oznámení samotného Rockstaru. Lidem, kteří si ale koupili konzolovou verzi PS3 nebo X360 to nedalo a nakouklo do zdrojových kódů a složek. A heleme se, našly se velmi dobré věci, důkazní materiály jsou samozřejmě odfocené.

Důkaz číslo 1

Zde můžete vidět hned několik ikon, které jsou pojmenovány podle platformy. PC ikony už máte zaškrtlé, vedle nich můžete vidět PS3 a X360 ikony. Že by tam ikonky byly jen tak? To samozřejmě ne.
1.png
2.png
3.png

Důkaz číslo 2

Stejně jako každá hra má zdrojové kódy přímo ve složce s nainstalovanou hrou, horší je se do nich dostat. Ovšem když už se dostanete, můžete objevit zajímavé věci, stejně jako například zde hned několik vytvořených kódů pro PC verzi. O podvrh se pravděbodobně nejedná, kód má tisíce řádků a v každém druhém scrollu můžete vidět GTAV.
PC1.pngcomments powered by Disqus
18.09.2013 22:05:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one