V Assassin's Creed: Origins můžeme díky loot systému získat až legendární předměty

Ubisoft jde s dobou, poslední měsíce, možná pár let zpět se do her dostala nová populární věc, tou jsou Loot boxy za in-game peníze, hráči díky nim mohou sehnat zajímavé, někdy až legendární předměty ve hře. Stejně tak to nabídne i očekávaný Assassin's Creed: Origins.
Zahraniční Eurogamer přinesl zajímavou zprávu ze světa #Assassin's Creed: Origins. I nejnovější Origins totiž podobně jako jiné, dnes velmi populární hry AAA hry nabídne možnost zakoupení speciálního předmětu skrze in-game měnu. Takzvané "Loot Boxy" půjde nakoupit na několika místech ve hře, konkrétně je bude nabízet mladý obchodník Reda přes svoje obchůdky Nomad's Bazzar. V těchto speciálních obchodech lze zakoupit třeba za 3000 Drachma (in-game měna) Heka truhlu.
2.png
Takové Heka Truhly niky nevíte, co obsahují, Heka je ve staré egypštině "Magie". Podle šéfa vývoje, můžeme v těchto truhlách objevit až legendární věci, třeba zbraně, štíty nebo nějaký kus brnění. Tyto truhly lze zakoupit pouze přes herní měnu, hráče s plnými kreditními kartami tak nepotěšíme.

Každopádně věci, které Vám padnou z truhly, lze najít i ve světě, ne však jednoduše. Assassin's Creed: Origins vychází už 27.10. 2017.Assassins Creed Origins.png
11.10.2017 11:41:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one