Už brzy začne BETA testování PvP módu Ghost Recon: Wildlans, co nabídne?

Ghost Recon Wildlands.png
Co opavdu chybí v Ghost Recon: Wildlans je pořádný multiplayer, hra disponuje velkým otevřeným světem a spousty zbraněmi. Popravdě, myslíme si, že multiplayer byl v plánu, ale tvůrci nestíhali, to je teď vedlejší, důležité je, že PvP mód se blíží a otevře se už v toto léto.
Co si budeme povídat, #Ghost Recon: Wildlans se podařilo, prodává se nad očekávání Ubisoftu a ten se o hru musí starat a podpořit ji. Po pár skvělých aktualizacích v poslední době včera dorazila další, která upravila chování vrtulníků. Teď tvůrci přiznali, že již nějakou dobu pracují na PvP módu, který v takové hře chybí jako sůl, je až v udivením, že se multiplayer neobjevil už v základní hře.

Každopádně, dočkáme se, a to všichni majitelé své kopie. Beta dorazí už v létě, finální vydání skrze bezplatnou aktualizaci pak někdy na podzim. A co takový PvP mód nabídne? Zatím to bude slabší, pravděpodobně půjde o menší části mapy, Ubisoft tvrdí, že hrát se bude 4 vs 4, přičemž bude na výběr hned ze 4 herních tříd, jako tank či sniper. Oznámení PvP módu doprovází oficiální trailer.22.07.2017 07:51:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one