Už asi víme, proč nebyly recenze před vydáním MAFIA 3, hra má velké problémy

MAFIA 3.png
Jak jistě víte, některé hodně očekávané AAA tituly (podobně jako je i Mafia 3) mají vydané recenze už před samotným vydáním. Jenže 2K Games řekli, že žádné kopie pro recenzenty neposkytnou, pravděpodobně už asi víme proč. Hra má velké problémy, díky kterým je až nehratelná.
Předpokládalo se, že i Mafia 3 bude hrou, která dostane recenze ještě před vydáním a sesbírá nějaké pěkné bodíky (čímž by se zvednul i prodej), ale ne, 2K Games oznámili, že před vydáním žádné kopie neuvolní a všichni tak hru dostanou stejně, tedy dnes 7.10. 2016. 

#Mafia 3 je venku a první zprávy veřejnost určitě nepotěší, hra má velké problémy. Jedním z mínusů je uzamčení 30FPS ve hře a to i na PC. Na to, jaké HW požadavky hra vyžaduje jde celkem o výsměch hráčům. Doufejme, že brzy vyjde update, který vše vyřeší. Malý počet snímků však není jediným problémem, hráči s rozlišením 2560x1080 nebo 3440x1440 hlásí useknutý obraz. Problémy prý má také zvuk ve hře.

K nám se dostane Mafia 3 už dnes, tak uvidíme, co se najde dalšího, každopádně uvidíme, co všechno opraví patch.07.10.2016 11:00:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one