uTorrent bude možná brzy zpoplatněn

uTorrent.png
Špatnou zprávu nyní přinášíme všem věrným uživatelům uTorrentu, jeho verze zdarma bude pravděpodobně zpoplatněna, alespoň to tak píší oficiálně na fóru jeho Administratoři, těm se nelíbí nízké zisky, který uTorrent údajně vynáší. Budem muset přejít na jiný klient?
Pokud jste u tohoto klientu, který funguje téměř bez chyb dlouho, možná Vás taková zpráva zamrzí, každopádně existuje další desítky podobných klientů, ty si ke konci článku vypíšeme. Teď ale zpět k tomu, proč by uTorrent měl být placený? Prý nevydělává tolik, kolik by si jeho tvůrci přáli, přesto, že obsahuje reklamy nebo přibalený software třetích stran, je to prý pořád málo. 

To, jak by si zpoplatnění představovali nemáme tušení, každopádně může dojít na Trial verzi s omezenými možnostmi a druhým, nějakým například uTorrent Pro, kde by se buď zaplatila menší jednorázová částka, v horším případě měsíčním paushalem. 

Vše samozřejmě vyplašila pouze jediná zpráva, ačkoliv oficiální, zatím se o něčem dalším mlčí, každopádně by neměl být problém obstarat si jiný software pro stahování torrentů, některé z nich (těch opravdu dobrých) Vám vypíšeme níže

Nejlepší klienty pro stahování Torrentů:
  • BitTorrent
  • BitLord
  • BitComet
  • Vuze30.08.2015 15:18:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one