Únikly Rockstaru informace o Red Dead: Redemption 2?

RDR2.jpg
Zrovna u Rockstaru se to neděje tak často, ale co když? Podle spekulací jim uniklo hned několik důležitých detailů ohledně Red Dead: Redemption 2, která by podle dostupných informací mohlo vyjít pro konzole PlayStation 4, Xbox One a PC platformu.
Asi nejvíce nás potěšila informace, že by hra mohla vyjít pro konzole ale také na PC. Všechny informace, které se nyní dočtete berte s rezervou, jsou to spekulace - neboli nepotvrzené informace, které údajně unikly z #Rockstaru přes bývalého člena jejich týmu.

#Red Dead: Redemption 2 by se samozřejmě opět mělo odehrávat na divokém západě. Styl by se trošku měl podobat #Grand Theft Auto: V, prý dostaneme 2 postavy, mezi kterými budem moct přepínat, ta třetí bude naše, na začátku by jsme si ji měli vytvořit stejně jako při GTA: Online, k postavě by jste měli dostat také koně. 

Zda jsou všechno tohle výmysly, tak je někdo dobrý blázen a netuším, k čemu by mu takové info bylo, kdyby nebylo pravdivé. Každopádně by bylo na čase, kdyby Rockstar konečně oznámil také další hru, toho se ale nejspíše dočkáme až po vydání Grand Theft Auto: V, které na PC vychází už konečně 14.4. 2015.07.04.2015 16:33:09
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one