Unikly první screenshoty a informace z Call of Duty: WW II

Call of Duty WW II.jpg
Teprve včera Activision oficiálně oznámil letošní Call of Duty: WW II, které nás opravdu vezme do druhé světové války a už teď tu máme první screeny ze hry a nové informace, které prozradily například plánovanou beta verzi nebo něco málo z děje a herních módů.
Zatím co už dávno unikl název včera oznámeného #Call of Duty: WW II, screeny a první informace až dnes. 

Díky nim jsme se například dozvěděli něco málo o hlavní části hry. Jak už asi víte, vezme nás do průběhu druhé světové války, kde podle popisku zažijeme dechberoucí a tu nejlepší dějovou linku z druhé světové války. Singleplayerová část nás vezme různých a známých částí v Evropě. Dočkat by jsme se měli údajně realistické grafické stránky, tím se potvrdil starý inzerát na vývojáře, který dokáže spravit realistický vzhled.

Dočkáme se také oblíbené kooperace, která dostane svůj vlastní děj. Chybět samozřejmě nebude ani multiplayer, který se nás pokusí vtáhnout zpět ke kořenům Call of Duty 2. Hráči, kteří si hru předobjednají budou mít možnost zapojit se do uzavřené BETA verze, která vyjde měsíc až dva před finálním vydání hry, které je naplánováno na 3.11. 2017 pro PC, PS4 a XONE.

Níže ještě uniklé screenshoty.
2.jpg
1.jpg
3.jpg22.04.2017 19:44:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one