Unikly první informace o PlayStation 5?

PS5.jpg
Středa - 4.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostaly údajně první pravé informace ohledně next-gen konzole PlayStation 5. Pozor, informace přinesl velmi důvěryhodný zdroj, který prozradil už spousty informací.
Když se řekne SemiAccuarate.com, asi vám to nic neřekne, na první pohled velmi nezáživný web, o kterém jste pravděpodobně nikdy neslyšeli, jenže ... právě tenhle web, už v roce 2012 přinesl naprosto pravdivé informace o v tu dobu ještě tajném PlayStation 4, o několik let později to samé, jen v případě Nintendo Switch a pokračovat bychom mohli dál. 

A právě SemiAccuarate nyní prozradili hodně zajímavé věci. Například, že Sony již rozeslalo první dev-kity největším vývojářům (EA, Ubisoft, Rockstar Games a další), což značí jediné, konzole má možná pár měsíců před oznámením, navíc, když samotné Sony prozradilo, že další konzolí už nebude jen vylepšení současné verze, ale opravdu PlayStation 5. Zapomenout nesmíme ani na 2 roky starou zprávu uznávaného analytika, který si byl téměř jistý, že další gerenace PlayStationu bude na konci roku 2018. To nám ale v současné době přijde nepravděpodobné, PS4 se neustále prodává velmi dobře a na další generaci máme ještě minimálně rok čas.

SemiAccuarate ještě dodalo, že i PS5 využije služeb AMD.04.04.2018 18:05:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one