Unikly informace a datum vydání očekávané RPG hry ze světa Harryho Pottera

Článek  Úterý - 30.6. 2020
Že se chystá větší hra ze světa Harryho Pottera, o tom se píše už více než dva roky. Kromě informací jsme se už dávno dočkali uniklých gameplay záběrů (přikládáme níže). Mohlo však jít pouze o prototyp. Nicméně oznámení stále nikde a to přesto, že se na hře už nějaký ten rok musí pracovat. 

Každý přibližně půl rok se objeví nové informace o připravovaném titulu. Jsou ale pravdivé? Většina z těch posledních ano. Potvrdil to známý důvěryhodný novinář Jason Schreier, který odkazuje na informace přímo od vývojářů hry. Tu má připravovat studio Avalanche Software (tvůrci menších her pro Disney) a pro Warner Bros Games má jít o vysoce nákladový a prioritní titul. 

Jason navíc potvrdil i nedavné spekulace o velké RPG hře s otevřeným světem a prozradil datum oznámení. K tomu by s největší pravděpodobností mělo dojít na DC FanDome 22.8. 2020, přičemž hru chtěli oznámit už během E3 2020, ta však byla kvůli koronaviru COVID-19 zrušena. Prozatím neoznámená hra je pak naplánována pro PlayStation 5 a XBOX Series X na konec roku 2021. Snad se objeví i zmíňka o PC verzi, věřím, že by tím studio zklamalo obrovskou komunitu fanoušků Harryho Pottera.
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Harry Potter (2021)
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
Harry Potter.jpg
30.06.2020 07:09:39
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one