Unikly informace a artwork z Titanfall 2

Titanfall 2.png
Dnes se na internetu objevil zajímavý artwork, který rozhodně pochází z Titanfall 2, téměř jistě nejde o podvrh. To samé s informacemi, vypadají dost důvěryhodně. Pojďte se na všechno podívat společně s námi. 
#Titanfall 2 dostane podle nových, zatím samozřejmě nepotvrzených informací spousty novinek. Jak už nějakou dobu víme, vyjde i pro konzoli PS4 a bude obsahovat singleplayerovou kampaň. To už však nějakou dobu víme. Teď se na internet dostaly další zprávy - zatím neoficiální, přesto dost důvěryhodné. 

První větší novinkou bude vystřelovací hák, prý podobně jako je tomu v #Just Cause 3. Ten se hodí snad při každé situaci, pomůže nám dostávat se na obtížnější místa stejně jako dostat se do našeho přivolaného titána. Titán dostane mnohem více funkcí než v případě prvního dílu. Další skvělou novinkou by měl být vylepšený multiplayer, už by jsme se neměli dočkat nudného online 6 vs 6, doufejme, že alespoň 10 vs 10. Mapy by také měly být větší a propracovanější.

Když se podíváte na levou stranu plakátu, měly by jste vidět oficiální cover pro obal hry. Datum vydání je naplánován na letošní říjen.
sddf.jpg25.05.2016 10:45:57
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one