Unikly detaily ohledně letošního Assassin's Creed

ac.jpg
Oznámení letošního Assassin's Creed je téměř na spadnutí, Ubisoft vše připravuje a na internet pomalu unikají další informace, tedy pokud jsou pravé, vše se nyní objevilo na Redditu, kde autor informací píše, že jsou pravé. No proč ne, vypadají celkem důvěryhodně.
Pro fanoušky série Assassin's Creed tu máme čerstvé informace, tedy pokud jsou pravé, dnes se objevily na Redditu, vypadají všem celkem důvěryhodně. Po uniklém screenshotu jde o další celkem příjemné zprávy. 

Nový díl se jak už pár dní víme, má jmenovat #Assassin's Creed: Origins, díky screenshotu také víme, že chybět nebudou plavby lodí stejně, jako v případě oblíbeného Assassin's Creed IV: Black Flag, dnes jsme se však dozvěděli, že s lodí půjde pouze plout na ostrovy apod, velké bitvy nemáme čekat. Co se týče zbraní, základním vybavením by měl být luk, štít a kopí (což také můžeme vidět na zatím jediném uniklém screenshotu níže). U sebe by jsme měli mít vlastního parťáka v podobě orla, který nám vypomůže v těžkých chvílích.

Hra by se celkově měla méně ubírat stylu, který jsme viděli v posledních dílech, které vlastně ztratily to kouzlo, které nabídly dřívější, jako třeba Black Flag. A právě vývojáři Black Flag mají tento díl na starosti, což se projeví i ve velikosti světa, údajně má být asi 3x větší. Vše by se opravdu mělo odehrávat v Egyptě a kolem něj někdy v letech 2494 před naším letopočtem.

Oznámení hry by mohlo přijít každým dnem, trošku jej očekáváme ještě před zahájením E3 2017, které začíná za méně než měsíc.
aco.jpg14.05.2017 16:26:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one