Unikly detaily o next-gen verzi Grand Theft Auto: V

gtav.jpg
Když se blížila old-gen verze Grand Theft Auto: V, tak Rockstar nešetřil informacemi, dokonce zveřejnil několik zajímavých videí a asi tunu obrázků ze hry. To se ale neděje  v případě next-gen, tentokrát nám pomohl novinář, který viděl nedavno ukázku z PlayStation 4 verze.
To, že bude Grand Theft Auto: V vypadat na next-gen konzolích a PC dobře bylo jasné snad všem od začátku, teď ale s jistotou víme, že minimálně na PC a PlayStation 4 poběží na krásných 1080p (fps předpokládáme bude u TPS hry s tak gigantickými rozměry na 30). Rockstar před několika dny svolal novináře a obchodníky na tajnou ukázku next-gen verze, která věžela na PlayStation 4. Jeden z novinářů to ale nevydržel a s informacemi se vrhnul přímo na internet. A co že vlastně se změnilo (v jeho očích) ve hře oproti starému vydání PS3 a X360 verze?
 
  • Viditelnost do dálky, prý na dlouhých dálnicích uvidíte stejně daleko, jako by jste viděli v realném světě, uvidíte ty krásně dlouhé kolony aut až do toho posledního. 
 
  • Upgrade vegetace: Byla naprosto přepracována kůra stromů, stébla trávy a úprav se dočkaly také květiny u baráků. To samé platí s vodou, korálové útesy a vodní květiny.
 
  • Upgrade vody: I když stará verze měla naprosto úžasně vyřešenou vodu, next-gen vypadá ještě jednou tak dobře, platí to jak pro oceán, tak řeky a rybníky.
 
  • Lidé a zvěř: Lidé i zvířata budou přepracování, dostanou mnohem více polygonů a budou vypadat více živě. Co se týče zvěře, uvidíte opravdu kožešinu, ne ploché textury, jako u starých verzí. 
 
  • Vyhlazování: Ve videu prý nebyl vidět jediný zoubeček u hran, dokonalé vyhlazování ve full HD. 
 
  • Osvětlení: Noční jízda městem prý byla naprosto famózní. Odlesk lamp v zemi, světla aut a další osvětlené věci se prý jentak srovnat s dnešními hrami nedají.
 
  • Hudba: Novinář si také všiml, že v rádiích hraje mnohem více hudby, než ve staré verzi.
 
  • Datum vydání: Na konci přehlídky se prý nikdy nezmínil o PC verzi, dodáno jen bylo, že PS4 a XONE verze "již brzy".
Grand Theft Auto: V vychází v Listopadu 2014 - 2015
12.09.2014 11:42:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one