Unikly další informace o Playstation 4 a Xbox 720

ps4.png
Další malé informace ohledně konzolí pro další generaci ukázaly, že Playstation 4 bude rozhodně lepší než Xbox od Microsoftu. Proč? Už jen to, že Xbox 720 vyžaduje neustále připojení k internetu a další. Více info v článku.


Playstation 4

Začneme Playstationem od SONY. Stále je více fanoušků této konzole a po vydání další generace jich ještě přibyde. Jedna z nejdůležitějších informací se vyklubala na UK serverch, Playstation 4 prý bude až 10× výkonnější než jeho předchůdce PS3. Cena PS4 bude maximálně 9.500 kč, záležet bude také na paměti.

Čekali jste FULL HD rozlišení? Nene, PS4 bude mít rozlišení ULTRA HD (4096 x 2160). Podporovat bude také 3D. Ovladače budou zcela změněny, dualy budou trochu jinak, ovšem dobrá zpráva - můžete použít ovladače ze starší konzole PS3. Použít budeme moct také hry z Playstationu 3. Několik dalších informací jsme Vám vypsali před pár dny zde. Každopádně všichni buďte online  a ready na den 20.2. 2013, SONY pro nás plánuje velké odhalení nejspíše PS4.
.
odd.png
Xbox 720 (Durango)

O nové konzoli od Microsoftu toho moc nevíme, každopádně mě osobně stačilo zjistit tohle málo, abych se rozhodl, zdali PS4 nebo XBOX720. Xbox 720 podle informací bude muset být neustále připojen k internetu, jedno z prvních mínusů pro konzoli. Další velké mínus - hry, které si koupíte nebudete moci prodat do bazaru nebo kamarádovi, budete totiž potřebovat kód, který aktivujete online nejspíše přes XBOXLIVE. Tyto dvě informace mě celkem zklamaly, každopádně si počkejme na officiální informace od výrobce. Microsoft dále dodává, že má dostatečně hodně dat od hráčů a je si jist tímto krokem. No uvidíme. Nová konzole by se měla představit už v červnu. Prodej by měl začít kolem Vánoc. Microsoft nakonec dodal, že konzole se nebude jmenovat XBOX 720, ale XBOX DURANGO.
.
08.05.2013 08:57:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one