Unikl první obrázek a informace z Assassin's Creed: Empire?

Assassins Creed Empire.png
Před několika dny informoval svět samotný ředitel Ubisoftu stím, že další díl Assassin's Creed vyjde klidně až v roce 2018. Zkrátka se nechtějí zbytečně rychle hnát a vydat "opět" nedodělanou hru. Dnes však pravděpodobně unikl první screenshot a hodně zajímavé informace.
Jak už nějakou dobu víme, další Assassin's Creed by se měl odehrávat v Egyptě nebo Japonsku, realněji to však vypadá na Egypt a to i díky nynějšímu, údajně unikému infu přímo z Ubisoftu. 

Obrázek však není vše, co uniklo, na Redditu se objevily informace, které hovoří o tom, že Assassin's Creed: Empire mají nastarosti vývojáři, kteří udělali naprosto parádní díl #Assassin's Creed 4: Black Flag. Ten se zkrátka povedl a zařadil se mezi nejlepší díly série vůbec a to i díky cestování na lodích, které jsme mohli upravovat dle libosti. Stejně to by totiž mělo nabídnout Empire a to i se stejnou volností (né-li větší, prý půjde o rozsáhlé RPG). A pozor, Empire by mělo nabídnout 3× větší mapu, než pirátské Black Flag. A co že budou mít tyto díly ještě společné (podobné)? Hlavní postavu, sice půjde o jiného člověka, asasín se z něj stane podobně, začít by jsme měli jako otrok, který se dostal z vězení. 

Je obrázek níže opravdu z připravovaného #Assassin's Creed: Empire? (název může být jen vývojářský stejně, jako s Victory, které nakonec bylo Syndicate). Co z toho nakonec bude pravda a co ne se snad dozvíme už brzy.
ac empire.jpg01.10.2016 12:27:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one