Unikají první informace a screeny z Forza: Motorsport 6

Forza 6.jpg
Microsoft mluvil o Forze už někdy začátkem ledna letošního roku, nic jsme se však nedozvěděli, dle všeho chtěl Mirosoft překvapit na E3 2015 a plnohodnotně představit další díl do série Forza. To už ale bohužel může klidně udělat předčasně, na internet se dostaly screeny a první informace o hře.
Lidé z Microsoftu asi nebudou nadšení, tohle si chtěli nechat jako velké překvapení na E3 festival 2015. Podle dostupných a uniklých zpráv Forza: Motorsport 6 vyjde ještě letos, dočkáme se hned několika novinek, které si hráči vždycky v této sérii přáli. Jednou z nich jsou 3D louže po dešti a déšť, tou druhou novinkou jsou závody v noci. Chybět samozřejmě nebude ani plnohodnotný pohled z kokpitu a pokročilá destrukce aut. 

K dispozici by mělo být více než 450 aut, což je pořádný nášup, to se ale také podepíše na hratelnosti, podle všeho sice hra poběží na 1080p, ale pouze na 50FPS, což zase nějak extra znát už není a může se jednat o menší chybu. Tou poslední zprávou jsou zpět multiplayerové závody, kam se nacpe až 24 online hráčů.

Níže už oficiální obrázky ze hry, které vypadají velmi dobře. Na E3 by jsme se měli dočkat gameplay záběrů.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
Forza: Motorsport 6 vychází koncem roku 201507.06.2015 19:26:40
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one