Unikají informace o Need for Speed (2015)

NFS.jpg
EA si všechny tyto informace chtěli nechat až na herní festival E3 2015, kde proběhne oficiální představení nového Need for Speed (2015). O předčasný únik informací může jeden bristký obchod, který zveřejnil informace o produktu dřív, než EA, my jsme samozřejmě všechno pečlivě opsali.
Každý únik samozřejmě společnosti mrzí, plánují velkou přehlídku, mezi tím se ale nějaký deník nebo obchod postará "asi nerad" o to, aby unikly informace o připravovaném projektu. Tentokrát to odskákali v EA, když jeden nejmenovaný Bristký obchod (nejmenujeme, neboť únik infa má udělat obchodu reklamu) prozradil informace o Need for Speed (2015), na kterém se pracuje už 4 rok.

Informace se zdají velmi důvěryhodné a tak se chceme podělit s Vámi. Podle všeho se podíváme do USA, kde jak už víme, bude otevřený svět, ten svět bude v lokaci Venture Bay v USA. Projíždět půjde stejně jako v Underground 2 velké město, místní doky nebo kaňony. Pořádné závodění začne vždy, když se setmí, velká většina lidí spí a tak nikdo neví, že se po městě dost drsně závodí.

A pozor, dle slov obchodu se hry dočkáme už v polovině měsíce Září.

Více toho prozradí asi až 15.6. 2015 EA na E3 201522.05.2015 20:37:31
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one