Údajně se blíží oznámení open-world hry TRON

Po více než skoro 6 letech se objevily nové informace o údajně chystané hře TRON. Pracovat na ni má Ubisoft.

Spekulace  Sobota - 29.5. 2021
TRON.jpg
Je to už spousty let, co se spekuluje o nové hře TRON. Naposledy, v roce 2015 to vypadalo velmi nadějně, objevily se zprávy, že "někdo" připravuje hru s názvem TRON: Escape a údajně neměla daleko od vydání, podle některých zdrojů již dokonce prošla ratingovou organizací. Nic z toho ale nakonec nebylo, každopádně dnes je to aspoň trošku věrohodnější.

Na Redditu se objevil celkem obsáhlý příspěvek, kde zdroj tvrdí, že ve studiu Ubisoft má vznikat open-world hra TRON a oznámení nemá být daleko, vývoj hry údajně probíhá již několik let. Dozvěděli jsme se i pár detailů, hra se má podobat filmu TRON: Legacy z roku 2010, který se dle mého názoru opravdu povedl. Hráči se mají těšit na příběhovou linku pro jednoho hráče, chybět ale nemá ani co-op a multiplayer, chystané platformy mají být PC, PlayStation a XBOX.

Kolik je na této zprávě pravdy se asi jen tak nedozvíme, nicméně nezbývá než čekat, každopádně osobně bych se nedivil, blíží se nový filmový TRON a doplnit jej AAA titulem by nebylo vůbec špatné, navíc Ubisoft rád připravuje hry podle filmů, což dokazuje například přípravou her AVATAR či Star Wars.
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
28.05.2021 23:32:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one