Ubisoft zaujala mobilní hra Pokémon GO, chtějí vytvořit něco podobného

Ubisoft.png
Pokémon Go je doslova fenoménem posledních dnů, mobilní hra, která trhá jeden rekord za druhým má už desítky miliónů uživatelů. Čítá se jich možná už více jak 50 miliónů. Takového úspěchu si nemohli nevšimnout další herní vývojáři, mezi prvními jsou Ubisoft.
Je to tak snad s každou úspěšnou hrou. Když byly populární zombies, byly všude kolem od nejrůznějších vývojářů hry se zombie. Později byly velmi populární horory se survival prvky. Teď ale vyšla mobilní AR hra #Pokémon GO, kterou vytvořilo studio Niantic a vydalo Nintendo (vydání zvedlo cenu firmy o stovky miliard Kč). Hned po vydání se do hry začalo hrnout miliony hráčů z celého světa, nyní hra čítá asi 50 miliónů aktivních uživatelů a přesně to je sen každého herního vývojáře. Není tak divu, že si úspěchu všimly i další firmy, jako například gigant Ubisoft.

Ten dnes potvrdil, že pracuje na vlastní AR hře, která pracuje pravděpodobně na stejném principu, jen bude odlišná od Pokémonů. To jsme moc zvědaví s čím Ubisoft přijde.22.07.2016 00:07:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one