Ubisoft výzarně pomůže s rekonstrukcí katedrály Notre-Dame

Středa - 17.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Myslím, že jste už všichni postřehli nedavné peklo, které se odehrálo ve Francii, velká část slavné katedrály Notre-Dame padla popelem, plány budovy pravděpodobně zachované nejsou a právě stím pomůže Ubisoft.
Jedna z největších památek v historii a hlavně, historii Francie, 850 let stará katedrála Notre-Dame málem padla popelem, naštěstí se hasičům podařilo zachránit základy a překvapivě většinu celé budovy, padla téměř celá střecha, některé stropy uvnitř a přibližně nejslavnější, 80m vysoká dřevěná věž. 

Kompletní rekonstrukci slíbil francouszký prezident E. Macron, svou pomoc slíbili i největší miliardáři světa. Než se ale s rekonstrukcí začne, je potřeba sehnat plány a kompletní detaily budovy, které má v tuto chvíli pravděpodobně pouze franzouský gigant Ubisoft. Právě ten totiž před 5 lety vydal Assassin's Creed: Unity, kde tvůrci 1:1 naskenovali ve 3D kompletně celou katedrálu a že si dali porádně záležet. Vývojářům trvalo dlouhé 2 roky, než ji dali virtuálně dohromady. Níže si můžeme připomenout některé záběry, kde se hlavní hrdina prohání právě po nebo kolem katedrály. 

Podle posledních informací, se Notre-Dame bude rekonstruovat 25 let. 
Níže ještě rozdíl mezi realnou katedrálou a tou od Ubisoftu.
vs.jpgNotre Dame Assassins Creed Unity.jpg
17.04.2019 12:33:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one