Ubisoft v roce 2015 ukončí podporu pro PS3 a X360

ubi.png
Baví Vás hry od Ubisoftu a máte Vaši oblíbenou platformu PlayStation 3 nebo Xbox 360? Tak to pro Vás máme špatné zprávy, Ubisoft totiž plánuje ukončení podpory pro tyto konzole. Proč? Ubisoft má již důvod jasný, vše o této zprávě již nyní v článku.
Konzole další gerenace se překvapivě prodávají až velmi dobře, spíš nečekaně hodně. Od začátku prodeje, což je přibližně 9 měsíců se prodalo více než 15 miliónů kusů konzolí další generace. PlayStation 4 má již na kontě krásných 10 miliónů kůsů, zatím co Xbox One něco přes 5 miliónů. To také donutilo Ubisoft ke změnám v podpoře a od roku 2015, podle informací se od Prosince 2015 nedočkáme již žádné hry pro PS3 a X360.

Vše nezpůsobil jen dobrý prodej nových konzolí, Ubisoft říká, že je dost obtížné udělat plánované hry do budoucna také pro staré konzole. Pokud si dobře všimnete, tak #The Crew, #The Division nebo #Assassin's Creed: Unity jsou právě jen už pro PC, PS4 a XONE. Dobrou zprávou je, že se majitelé starých konzolí dočkají alespoň #Far Cry 4 nebo #Assassin's Creed: Rogue.
24.08.2014 22:04:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one