Ubisoft: "Splinter Cell se jednoho dne vrátí"

Splinter Cell (2).jpg
Středa - 12.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Všichni netrpělivě čekali na oznámení dlouho zapomenuté série Splinter Cell, ke kterému mělo dojít letos na E3 2018, popřípadě až na Gamescom 2018. Jenže ani k jednomu nedošlo, proč? Máme informace.
Na agenta Sama Fishera v Ubisoftu poněkud zapomněli, ačkoliv tvrdí, že ne, že sérii milují a "Splinter Cell se jednoho dne vrátí", na nový díl čekáme pomalu dlouhých šest let. Za tu dobu Ubisoft dokázal připravit několik nových značek, jako For Honor, The Division a další, proč se ale nevracejí k singleplayerovému #Splinter Cellu, když Assassin's Creed vychází prakticky každý rok?

Zdá se, že pro Francouzského giganta jsou přednější multiplayerové hry, o které se může starat i několik let a na klasickou singleplayerovku, kterou dohrajete za 10 až 20 hodin nezbývá čas. 

Přesto nám v redakci SPITE.cz přijde opravdu podezřelé, že obrovské spekulace o oznámení hry, které mělo dorazit na E3 2018 nebo později na Gamescomu 2018 se neuskutečnilo přestože, všechny ostatní spekulace a úniky, jako třeba které proflákl Amazon či Walmart se potvrdily a že jich bylo opravdu hodně. Něco k tomu pověděl i ředitel Ubisoftu Yves Guillemot.
"Každá značka a postava, kterou máme, chceme, aby žila v co nejdelším možném horizontu. Jednoho dne se se Splinter Cell vrátíme, teď ale nemám co víc bych řekl."12.09.2018 11:25:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one