Ubisoft se pochlubil finančními výsledky

Ubisoft.jpg
Čtvrtek - 16.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft zveřejnil své finanční výsledky a pochlubil se, že vydělal možná rekordní částky v historii + PC hraní se zvedlo o 9 %. Kolik vydělalo dnes již starší Rainbox Six: Siege a jaká je nejprodávanější...
Ne každý se může pochlubit takovými výdělky. Ubisoft právě vydal tiskovou zprávu, ve které popsalo svůj posledně fyskální rok. Jak se daří The Division 2 nebo Rainbox Six a dalším?

• Rainbow Six: Siege vyšlo už v roce 2015, za necelé čtyři roky dokázalo Ubisoftu vydělat 1 miliardu dolarů, neskutečné číslo, stím pravděpodobně nikdo nepočítal.

• Far Cry 5 se stalo nejprodávanějším titulem Ubisoftu na aktuální generaci konzolí (PlayStation 4 a Xbox One od roku 2013).

Assassin's Creed: Origins a Odyssey se též prodávaly velmi dobře a dokázaly si udržet hojný počet hráčů po mnohem delší dobu po vydání, než minulé tituly (což bylo v plánu). 

The Division 2 se prodával podobně jako první díl, tvůrci čekali více, ale asi to stačí. Na konzole se tentokrát prodávalo hůř.

Ubisoft také prozradil, že se o velkých 9 % zvedlo hraní na PC, zatím co na konzoli Xbox One o 3 % kleslo.16.05.2019 13:47:00
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one