Ubisoft se omlouvá za zprávu, kde řekl, že The Division hraje stejný počet hráčů jako při launchi

The Division.png
Pamatujete na pár dní starý článek, kde jsme citovali Ubisoft při výroku, kdy se údajně vrátil do The Division stejný počet hráčů, jako při samotném launchi hry v Dubnu? Nám i očividně Vám to přišlo dost divné, neexistuje snad hra, kam by se vrátil stejný počet hráčů jako při vydání.
Je to přesně týden, minulou sobotu se Ubisoft chvástal tím, že se hráči díky patchi 1.4 vrací do hry #The Division a již jich hraje stejný počet, jako při vydání. Nám to samozřejmě divné přišlo, ale aby někdo lhal v takové věci, to nás nenapadlo a očidivně dle reakcí, překvapilo to i Vás. 

Reakce hráčů na tento výrok byly dost váhavé a Ubisoft tak poupravil svoji zmíňku a omluvil se, že takhle to znít nemělo. Omluvila se konkrétně Anne Blondel, která výrok minulý týden pronesla. Uznala, že to znělo jinak, než mělo. Do hry se prý vrací stále více lidí, dále zmiňuje, že stejný problém mělo #Rainbow Six: Siege, které také masivně hráči opustili, díky dalším úpravám hry se však postupně vraceli a hra jich nyní má téměř stejně, jako při vydání.03.12.2016 19:04:25
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one