Ubisoft připravuje Battle-Royal DLC pro Ghost Recon: Wildlans

Ghost Recon Wildlands.jpg
Velkého úspěchu battle-royal hry Playerunknown's Battlegrounds si všimli také giganti video her, jako třeba Ubisoft, který musí konkurovat zkrátka každé úspěšné hře. Teď po populárním PUBG se módu BR dočká také Ghost Recon: Wildlands. Jak si to přesně Ubisoft představuje?
Úspěchy a rekordy #PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, o těch už víme a píšeme o nich vlastně pořád. Takového úspěchu, jako se dočkala tahle battle-royal hra si však všímají také velcí hráči ve videoherní branži, jako třeba Ubisoft, který je známý tím, že rád konkuruje všem možným hrám, ať už jde o malé MOBA hry, velké otevřené světy, sportovní tituly nebo klidně RPG ze středověku. 

Co však ještě nemají je vlastní battle-royal hra, kterou by časem mohli vytvořit. Jako první ale vydají DLC pro #Ghost Recon: Wildlans, které zahrne právě Battle-Royal mód, prozradil to sám jeden ze zakladatelů Ubisoftu v rozhovoru, co vlastně říká na mimořádně úspěšnou hru PUBG. Sám říká, že pro tak rozsáhlou hru se takový mód dokonale hodí. No uvidíme, co z toho nakonec bude.20.07.2017 13:11:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one